Kodėl TOPCOLOR?

TOPCOLOR dažų kompanijos prioritetai – inovacijos, kokybė ir ekologija. Šios trys vertybės yra puoselėjamos nuo pat įmonės įkūrimo pradžios 2003 metais. Tik nuolatinis šių vertybių laikymasis garantavo dabartinę kompanijos sėkmę ir nuolat motyvuoja TOPCOLOR darbuotojus. Šiuo metu TOPCOLOR pirmauja Baltijos regione kaip inovatyvus, efektyvus, kokybiškų dažų, grunto, tinko gamintojas, savo vartotojus pasiekiantis Topcolor, Ekocolor ir Protex prekės ženklais. TOPCOLOR produktai parduodami Baltijos regione ir ES šalyse, taip pat aktyviai plečiama veikla už Europos Sąjungos ribų. TOPCOLOR produkciją galima rasti didžiausiuose statybos reikmenų prekybos centruose visoje Lietuvoje. Be to, TOPCOLOR gamina pagal specialų užsakymą kitus prekinius ženklus Lietuvos ir užsienio prekybos centrams.
.
.
.

EKOLOGIJA

Nuo pat TOPCOLOR įkūrimo pradžios siekiama ekologiškų sprendimų įgyvendinimo. Būtent dėl to kompanija specializuojasi tik su vandens pagrindo produktais, kurie yra kelis kartus draugiškesni gamtai ir žmogaus sveikatai. Taip pat įdiegtas uždaros gamybos procesas, siekiant pašalinti cheminių atliekų patekimą į aplinką. Visi TOPCOLOR produktai atitinka ir pralenkia ES reguliuojamus griežtus VOC 2010 direktyvos reikalavimus. 

 

INOVACIJOS

Greitas ir lankstus požiūris į inovacijas bei glaudus bendradarbiavimas su didžiausiais bei inovatoriškiausiais pasauliniais žaliavų tiekėjais yra TOPCOLOR kompanijos raktas į sėkmę. Bendradarbiavimas su pažangiausiomis laboratorijomis leidžia įdiegti naujausius sprendimus ir patenkinti išrankiausius vartotojus. Inovatyvūs TOPCOLOR produktai ne tik ilgus metus puošia, bet ir saugo jūsų namus bei aplinką.

 

Kokybė

KOKYBĖ

Kokybė – pagrindinis reikalavimas, keliamas visiems įmonės darbuotojams. TOPCOLOR produkcijos kokybę užtikrina ir nuolat gerina kompanijos laboratorijos technologai bei gamybos procese dalyvaujantys profesionalai. Tik orientacija į kokybišką produktą ir nuolatinis kokybės gerinimas lėmė TOPCOLOR sėkmę bei konkurencinį pranašumą nuo pat gyvavimo pradžios.