Slapukų politika

Kas yra slapukai (ang. cookies)?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), kad jums nereikėtų jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Kodėl juos naudojame?

Slapukus naudojame, kad:

  • užtikrintume svetainės pagrindinių paslaugų funkcionalumą;
  • padarytume svetainę patogesne;
  • kauptume informaciją apie naudojimąsi svetaine;
  • suteiktume galimybę naudotis integracija su socialiniais tinklais. 

Kokius slapukus naudojame?

Yra skirtingų tipų slapukai ir skirtingi jų panaudojimo būdai. Slapukus galima suskirstyti į kategorijas pagal jų paskirtį, saugojimo laiką ir jų vietą svetainėje.

Būtinieji slapukai: šie slapukai būtini norint atlikti užsakymą Topcolor el. parduotuvėje. Be jų mes tiesiog negalime Jums suteikti paslaugų, dėl kurių Jūs apsilankėte parduotuve.topcolor.lt svetainėje. Taip pat naudojami slapukai, kurie nustatytų, ar Jūs sutikote, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų įrenginiuose;

Statistikos slapukai: šie slapukai mums suteikia galimybę sužinoti, iš kokios reklamos ar paieškos sistemos Jūs patekote į mūsų svetainę bei apskaičiuoti, kiek lankytojų susilaukiame per tam tikrą laikotarpį.

Socialinių tinklų slapukai: šie slapukai leidžia mums identifikuoti ar aplankėte mūsų parduotuvę iš mūsų reklaminės kampanijos ir jei taip, ar apsilankymas buvo sėkmingas.

Kokiu tikslu naudojame slapukus?

Naudodami būtinuosius slapukus, remiamės teisėtu mūsų interesu užtikrinti svetainės ir joje teikiamų paslaugų funkcionalumą, tam kad galėtumėte atlikti Jūsų pateiktą užsakymą.

Naudodami slapukus, remiamės Jūsų sutikimu, todėl šiuos slapukus naudojame tik gavę sutikimą. Tačiau nedavus sutikimo naudoti slapukus, kai kurios svetainės funkcijos gali neveikti arba veikti netinkamai. 

Ką galite daryti su slapukais? 

Valdyti ir ištrinti slapukus galite naudodamiesi savo naršyklės nustatymais. Jūs galite ištrinti visus Jūsų įrenginyje įrašytus slapukus bei naudotis kitais Jūsų naršyklės nustatymais, pvz., neleisti svetainėms Jūsų įrenginyje įrašyti slapukų. 

Tačiau informuojame, kad tokiu atveju Jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti. 

Svetainėje naudojami slapukai

Slapuko pavadinimas 

Slapuko aprašymas 

CART 

Pirkinių krepšelio susiejimas.

CATEGORY_INFO 

Išsaugo kategorijoje esančią informaciją puslapyje, kuri leidžia greičiau rodyti puslapius.

COMPARE 

Elementai, kuriuos turite iš produktų palyginimo sąrašo.

CUSTOMER 

Šifruotas Jūsų, kaip kliento, ID parduotuvėje.

CUSTOMER_AUTH 

Indikatorius, jei esate prisijungęs prie el. parduotuvės.

LAST_CATEGORY 

Paskutinė kategorija, kurioje lankėtės.

USER_ALLOWED_SAVE_COOKIE 

Nurodo, ar klientas leido naudoti slapukus.

VIEWED_PRODUCTS 

Produktai, kuriuos peržiūrėjote.

FACEBOOK PIXEL

Identifikuoja ar atėjote į parduotuvę per Facebook

GOOGLE ANALYTICS

Kaupia statistiką apie apsilankymus ir elgseną

 

Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti , o surinktus duomenis apie naudojimąsi svetaine visiškai kontroliuojame. Šie slapukai nenaudojami jokiais kitais nei čia aprašytieji tikslais.