ES Projektai

UAB „Topcolor“didmeninės prekybos klientų (B2B) savitarnos sistemos kūrimas.

Siekiant pagerinti bendrovės verslo partnerių, verslo atstovų, didmenininkų aptarnavimą, įmonė numato sukurti didmeninės prekybos klientų (B2B) savitarnos sistemą. Bendrovė tikisi, kad įdiegta didmeninės prekybos klientų (B2B) savitarnos sistema leis pritraukti daugiau verslo klientų (didmenininkų, juridinių asmenų), leis padidinti bendrovės pardavimus, pardavimų pajamas, bendrovės darbuotojų darbas taps efektyvesnis, padidės darbo našumas, bus sutaupomas laikas, aptarnaujant verslo klientus nuotoliniu būdu, didmeninės prekybos atstovų aptarnavimas vyks sklandžiau, kokybiškiau.

Projektas finansuojamas pagal priemonę  – „E. komercijos modelis COVID-19“.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo. Finansuojama kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Projekto vykdytojo pavadinimas: UAB "Topcolor"

Bendra projekto vertė: 64 450,20 EUR

Europos regioninės plėtros fondo finansuojama dalis: 48 337,65 EUR

Projekto pradžia: 2022-02-17

Projekto pabaiga: 2022-11-15

 

„UAB „Topcolor“ dezinfekavimo produktų, skirtų kovai su COVID-19, gamyba“ 03.3.1-LVPA-T-859-01-0003


UAB „Topcolor“ pagrindinė veikla yra dažų, lakų ir panašių dangų medžiagų, spaustuvinių dažų ir mastikų gamyba. Bendrovė reaguoja į šiuo metu pasaulyje, Lietuvoje susidariusią situaciją (COVID-19 pandemiją ir kovą su ja) ir siekia prisidėti prie COVID-19 reikalingų produktų gamybos didinimo, kadangi bendrovė turi tam reikalingus žmogiškuosius, gamybinius ir finansinius resursus (turi kvalifikuotus darbuotojus su gamybinės veiklos patirtimi, turi gamybines patalpas, produkcijos platinimo kanalus, turi lėšų nuosavam įnašui į projekto įgyvendinimą). UAB „Topcolor“ ketina vykdyti rankų, paviršių, patalpų, teritorijų, gatvių dezinfekavimo skysčio gamybą, todėl ketina įsigyti rankų, paviršių, patalpų, teritorijų, gatvių dezinfekavimo skysčio gamybos ir laboratorinę įrangą.

Projekto vykdytojo pavadinimas: UAB "TOPCOLOR"

Bendra projekto vertė: 655 086,00 EUR

Europos Sąjungos lėšomis finansuojama dalis: 524 068,80 EUR

Projekto pradžia: 2021-02-26

Projekto pabaiga: 2021-07-08

Finansuojama kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.