XPERT dažų linija

Revoliucija dažų rinkoje

XPERT dažai, sukurti pagal griežčiausius reikalavimus.

Glaudus bendradarbiavimas su dizaineriais, naujakuriais, darbų vadovais ir dažytojais leido TOPCOLOR sukurti dažus, kurie atitinka pačius aukščiausius reikalavimus bei klientų lūkesčius. Naujieji dažai “XPERT Matix” ir “XPERT Ultra Mat” sukurti atlikus klientų poreikių analizę: apklausus 500 asmėnų išsiaiškinta, kad rinkoje labiausiai trūksta giliai matinių dažų, atsparių valymui, poliravimuisi.

Per kelerius metus intensyvaus darbo TOPCOLOR technologijų komanda pasiekė norimą rezultatą ir šiandien gali rinkai pristatyti XPERT linijos dažus, kurie yra išskirtinai matiniai ir turi geriausias eksploatacines savybes.

Visiškai
matiniai

Mūsų laboratorijoje kurti dažai turi ypač aukštą matiškumą, o tai padeda atskleisti pasirinktų spalvų grožį ir gylį jūsų interjere. 

1 stiprumo
klasė

Šiais dažais nudažytas paviršius gali išlaikyti 10 tūkst. ir daugiau valymų kempinėlės švelniąja puse ciklų, nekeisdamas spalvos ir kitų fizinių parametrų.

Padidinto dengiamumo

Tai užtikrina, kad dažymas pareikalaus mažiausiai pastangų. Dažai puikiai dengs įvairius gerai paruoštus paviršius, puikiai susilies ir paslėps paviršiaus defektus.

Ekologiški

Visi mūsų gaminami produktai atitinka ir pralenkia ES reguliuojamos griežtus VOC 2010 direktyvos reikalavimus. 

Vieni dažai visoms patalpoms

Dažniausiai dažai parenkami pagal tolesnį patalpų naudojimą, todėl vienam objektui gali prireikti net kelių produktų, tačiau dažais “XPERT Matix” galima dažyti visas vidines sienas, neatsižvelgiant į patalpų paskirtį.

Be to, dažai “XPERT Matix” yra 1 stiprumo klasės, kuri išgaunama kūrybos proceso metu, kai mėginys siunčiamas į Vokietijoje esančią laboratoriją ir ten testuojamas.

Todėl ner ir po daugybės plovimų dažai išlaikys visas geriausias eksploatacines savybes ir estetinis vaizdas išliks toks pats. Dažai “XPERT Matix” jau dabar vadinami revoliucija matinių dažų rinkoje, tad nenuostabu, kad jie sparčiai populiarėja tiek tarp profesionalų, tiek naujakurių.

Dažų skaičiuoklė

Sužinokite, kiek dažų jums prireiks

m.
m.
m.
m.
m.
m.
m.
m.
m.
m.